logo (81 kB)

5. 03. 2018 r.

Najlepsze ferie z moją szkołą

Tegoroczne ferie były naprawdę wspaniałe. Spędziłam je z przyjaciółmi i rodziną. Na początku było trochę nudno, musiałam czytać lekturę i pomagać w domu. Starałam się jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. W pierwszym tygodniu musiałam też robić zakupy i szykować się na obóz narciarski, organizowany przez moją szkołę. Kupiłam niezbędne rzeczy do jazdy na nartach, a także artykuły spożywcze.

Drugi tydzień był najlepszym tygodniem w życiu. W sobotę o bardzo wczesnej porze wyruszyliśmy z naszymi Superwychowawcami do Poronina. Dla niektórych długie podróże autokarem są męczące. Moja droga przebiegała w bardzo miłej atmosferze i dlatego bardzo szybko minęła. Na miejscu zakwaterowaliśmy się i zostały przydzielone nam pokoje.

Byłam w pokoju z trzema superkoleżankami. Po rozpakowaniu zjedliśmy obiadokolację i po chwili odpoczynku wyruszyliśmy, aby zapoznać się z okolicą. Rzucaliśmy się śnieżkami i wróciliśmy zmęczeni. Codziennie jeździliśmy na nartach nawet czasem przez cały dzień. Dwa razy mogliśmy się świetnie bawić podczas dyskoteki i karaoke. Niestety przez to miałam zdarte gardło. Mogliśmy także spędzić luźny dzień na termach w Białce Tatrzańskiej. Przed ostatniego dnia byliśmy na łyżwach, niestety nie miałam ochoty jeździć, więc siedziałam sobie w miłym towarzystwie na ławeczce. Ale po łyżwach było najlepiej, ponieważ mieliśmy czas na zakupy na Krupówkach. Kupiłam bardzo dużo rzeczy i nie wiem sama jak zamknęłam walizkę.

Po powrocie z gór został mi jeden dzień ferii, który spędziłam w Radomiu na Wielkiej Bitwie Muserów. Spotkałam tam wielu idoli, których oglądam.

Te ferie były naprawdę wspaniałe. Mam nadzieje, że za rok będzie jeszcze lepiej.

Kasia Krawczyk 7b

01 (37 kB)    02 (43 kB)    03 (41 kB)


Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli
2001-2018