[Rozmiar: 91270 bajtów]
.: Szkoła Podstawowa :.
Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada to święto bardzo lubiane przez wszystkie dzieci.

Corocznie organizujemy w tym dniu Światowy Dzień Pluszowego Misia, gdyż dzieci już od września pytają za ile dni będzie „Dzień Misia”. W tym roku - 25 listopada klasa III a i III b bawiły się znakomicie. Odbyły się liczne konkursy, zabawy ruchowe przy muzyce, piosenkach tematycznie związanych z misiem.

Wielka radość towarzyszyła dzieciom podczas wręczania nagród rzeczowych i dyplomów za udział w konkursie plastycznym pt. „Mój miś”. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy. Prace konkursowe były wykonane z różnorodnych materiałów i były niezwykłą ozdobą w naszej sali i na korytarzu szkolnym.

Poprzez uczestnictwo we wspólnej zabawie dzieci wzbogaciły swoją wiedzę o niedźwiedziach, poznały różne ciekawostki z życia tych zwierząt.

Na zakończenie obydwie grupy integrowały się poprzez wspólny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom: Pani Dyrektor Domu Kultury w Końskowoli - Monice Dudzińskiej, Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Końskowoli - Beacie Antolak, Pani Teresie Orłowskiej oraz rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie słodkości dla dzieci p. Strzemieckim, p. Walasek, p. G. Osiak, p. I. Wiejak. Marianna Krasińska, Zofia Szulik

Galeria foto

dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)  

dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)  

dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)  

dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)   dm1 (42 kB)  

kliknij na foto aby powiększyć


Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli - Szkoła Podstawowa
© Grzegorz Próchniak 2001-2010